www.l2blackangel.eu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackAngel


3 posters

    Postřehy a dotazy ohledně serveru

    avatar
    Kattynka


    Poèet pøíspìvkù : 9
    Join date : 22. 05. 14
    Age : 33
    Location : Ostrava

    Postřehy a dotazy ohledně serveru Empty Postřehy a dotazy ohledně serveru

    Příspěvek pro Kattynka Tue May 27, 2014 6:49 am

    Ahoj,

    měla bych pár otázek a pár postřehů k nastavení serveru.

    Prvně "chybičky" které jsem našla:

    1. V Dionu je u GK spawnutý 2x Global GK a chybí tam GM Shop (vzhledem k tomu, že všude jinde GM shop je, tak soudím, že se chybička vloudila)
    2. V GM Shopu pro A weapony - všechny stojí 25M, ale Soul Bow 250M
    3. V GM Shopu pro B weapony - všechny stojí 15M, ale Staff of Evil Spirit 500M

    A pár otázek:

    Bude se do GM shopu přidělávat možnost vyměnit kameny z cata za AA? Nebo bude nutné čekat na periodu? Uznávám, že to je už pouze pohodlnost, ale odpověď mě zajímá.
    Kde se dají sehnat Coins of Luck? Někdo říkal, že snad donate a TvT, je to pravda?

    Zatím všechno, jak mě ještě něco napadne, tak napíšu Smile
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 50
    Join date : 13. 11. 13
    Age : 49

    Postřehy a dotazy ohledně serveru Empty Re: Postřehy a dotazy ohledně serveru

    Příspěvek pro Admin Tue May 27, 2014 6:15 pm

    ty ceny opravime , coin of luck TvT a donate a na to gk taky jukneme a prozatim vymena kamenu cekat na periodu
    soho
    soho


    Poèet pøíspìvkù : 16
    Join date : 08. 12. 13

    Postřehy a dotazy ohledně serveru Empty Re: Postřehy a dotazy ohledně serveru

    Příspěvek pro soho Wed May 28, 2014 6:01 am

    Chtel bych podekovat GM za to ze nezustalo jen u slibu a opravdu se dene opravuji nefunkcni veci. Dikec moc a at vam to nadseni dlouho vydrzi Smile a hlavne pevne nervy.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 50
    Join date : 13. 11. 13
    Age : 49

    Postřehy a dotazy ohledně serveru Empty Re: Postřehy a dotazy ohledně serveru

    Příspěvek pro Admin Thu Jul 03, 2014 9:36 am

    Nemate za co

    Sponsored content


    Postřehy a dotazy ohledně serveru Empty Re: Postřehy a dotazy ohledně serveru

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri Oct 18, 2024 8:55 am