www.l2blackangel.eu

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackAngel


4 posters

    Postřehy na serveru

    avatar
    Woodox


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 19. 06. 14

    Postřehy na serveru Empty Postřehy na serveru

    Příspěvek pro Woodox Thu Jun 19, 2014 1:16 pm

    Hraji tady druhy den, server zatím (i přes zjevně malou komunitu) nevypadá špatně, ale i tak mě trápí už po těch dvou dnech určité věci jako například:

    - neustálé zasekávání dualboxu na jakémkoliv rožku (pokud se opravdu zasekne, že odmítá jít, jediný možný způsob jak ho zase rozpohybovat, je dát unstuck a naportit znova Very Happy nebo relog, v tom případě je to ale relog, posílání party a přijímání party na každém rohu)

    - nedostupnost warehousu v giranu na náměstí, kde už tak jsou spawnutí ostatní random NPC

    - mana potka dává pouze 500 many, s porovnáním na ostatních serverech pro lepší hru se dává min 1000 nebo 2000 many, protože zabít jednoho červa a klikat mezitím 8x na mana potku není ideální

    - adena drop rate z červů - 40k z jednoho červa, mě to přijde že i z obyčejných mobů padá aden daleko víc Very Happy

    - psaní v chatu /jakémkoliv/ - chci něco napsat v chatu, musím kliknout do řádku myší, aby se tam objevil kurzor, napíšu větu, odklepnu ji a předpokládám, že můžu psát v řádku pokračování věty /tak jak to funguje na jiných serverech/. Místo toho musím před každým novým pokračováním klikat myší do řádku, abych mohl psát.
    Nedokážete si představit, jak tohle dokáže člověka vytočit, před každým pokračováním věty klikat opět do řádku Very Happy

    - v bufferovi chybí kočkobuf a koňobuf, jinak bych je nechal tak, jak jsou. Nedostatek vidím v tom, že tu není možno buffy prodávat, protože předpokládám, že ne každý člověk, co tu začne sám hrát, si hned bude dělat X bufferů, aby si sám nachantil všechny buffy. Taková hráčská základna tu ještě není. A pokud někdo už nějaké buffery má, tak nemluvím o neustálém relogování, posílání paret, odlogovávání a podobně.
    Edit: malem bych zapomněl, u buffera mi ještě chybi Dance of Shadow

    To jsou zatím mé nejzávažnější postřehy po dvou dnech hraní na tomto serveru. Rád uvítám jakoukoliv KONSTRUKTIVNÍ diskusi k tématu, i vyjádření ostatních, především pak GM.

    Díky


    Woodox
    soho
    soho


    Poèet pøíspìvkù : 16
    Join date : 08. 12. 13

    Postřehy na serveru Empty Re: Postřehy na serveru

    Příspěvek pro soho Fri Jun 20, 2014 11:49 pm

    Ten dualbox je smutnej to mas pravdu ale muzeme doufat ze pri opravnem updatu to bude lepsi jinak me prijde ze si tu napsal same prkotiny wh na namku by treba nebyl spatny i kdyz nevim proc kdyz v klan hale mate wh nebo se naportis pres globala rovnou do wh. Mana potky mi prijdou ze 500 je dobry a myslim si ze ti je GM ani zvedat nebude kvuli tve lenosti ze se ti nechteji klikat casteji na nekterych servrech nejsou vubec. Co se tyce bufu nechapu proc by se meli pridavat do schematu je to tak od zacatku servru a kazdy se podle toho zaridil (kazdy servr ma sve vlastni nastaveni) jsou to stejne podminky pro vsechny . A nazaver tresnicka to tve psani v chatu .. v Options si vypni ENTER CHAT a bude ti to psat hned jak se dotknes klavesnice ..docela bezna vec tohle . Sam sem zvedav co ti GM na tve pripominky odpovi. Hodne zdaru ve hre.
    avatar
    Woodox


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Join date : 19. 06. 14

    Postřehy na serveru Empty Re: Postřehy na serveru

    Příspěvek pro Woodox Sat Jun 21, 2014 12:57 am

    Čau,
    díky za tématické vyjádření. To s tím chatem mě vážně nenapadlo, hned si to vypnu. Jsem rád, že nejsem jedinej, komu vadí zasekávání se dualboxu, to je fajn. Ale na zbytek věcí, co jsem psal, mám opravdu zcela jiný pohled.
    Neznám Tvé zkušenosti s podobnými mid-servery H5, ale stačí, když si vyzkoušíš i nějaké jiné než jen tenhle. Hned by jsi totiž zjistil, že mít mana potku, která dává míň než minimálně 1000 many, by vedlo k tomu, že by se osazení serveru snížilo na asi 90/10 % ve prospěch fighterů. Pokud by se vůbec nezačala postupně snižovat celá populace. Prostě a jednoduše - klikat mana potku po třech skilech je vážně nesmysl !!!
    Buffy jsou stejná záležitost. Nikde na mid-serveru, kde je custom buffer, nenajdeš, že by tam nebyly i kočko- a koňobufy, popř. Dance of Shadow. Když už je tady v bufferovi i noblesse, artisan buffy /což je všude jinde stejně klasika/ a dokonce i jinde nevídaně třeba Song of Purifiation a Song of Windstorm, nevidím důvod v tom, tam mnou navrhované buffy nepřidat. To, že se do těchto bufferů nedávají výše uvedené songy je z důvodu využití songera v mass-pvp (na rozdíl od summonerů). A jak už jsem na začátku řekl, tenhle server na svou základnu teprve čeká, tak zkusme být pro lidi něčím zajímaví nebo jim nabídnout aspoň stejné podmínky jak na jiných mid-serverech po celém světě. Když tu budou věci složitější, kolik si myslíte, že přijde lidí? Vyjímečnost hledejme někde úplně jinde než v tom, že si každej bude muset logovat hafo bufferů, sám si je vytvářet aby nebyl vázanej na ostatní, neustále do zblbnutí po každém cancelu je relogovat, posílat party apod. /jak za časů Interludu/ a nutit lidi, co rádi hrají mage chary klikat mana potky skoro stejně často jak skily.
    soho
    soho


    Poèet pøíspìvkù : 16
    Join date : 08. 12. 13

    Postřehy na serveru Empty Re: Postřehy na serveru

    Příspěvek pro soho Sat Jun 21, 2014 10:15 am

    Prekvapila me docela tva reakce cekal sem nejaky emo vybuch a sprosty slova je fajn vedet ze tu hraji i normalni a ruzumni lide. Jak uz si napsal kazdy mame na to jiny nazor. Jiste pochopis ze lidi co tu hraji od zacatku se nejak servru prispusobili a musis si take uvedomit ze servr ma sve nastaveni ktere plati pro vsechny a namalokterym sevru ktery uz chvili jede se neco meni kdyz nekdo prijde s nejakym napadem ci postrehem vzdy to zustane podle rozhodnuti GM. Je to jen muj naor a nemusi se libit vsem uvidis jak se k tomu vyjadri GMko. Jinak hodne zdaru ve hre.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 50
    Join date : 13. 11. 13
    Age : 49

    Postřehy na serveru Empty Re: Postřehy na serveru

    Příspěvek pro Admin Sat Jun 21, 2014 10:36 am

    Prosím to nastavení je od začátku původně třeba mana potky neměli byt na serveru, ale jsou tam a kocka a koníček jsou na hodinu a muzete si je udelat ve schematu nebudou
    avatar
    Agamemnon


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Join date : 01. 07. 14
    Location : Ostrava

    Postřehy na serveru Empty Re: Postřehy na serveru

    Příspěvek pro Agamemnon Tue Jul 01, 2014 11:13 pm

    Zdravím,
    nejprve chtěl bych pochválit nové webovky, jsou o dost hezčí, než ty staré a myslím, že mít hezké webovky je hodně důlužité, protože web je to, co případný nový hráč na serveru uvidí jako první a první dojem je důležitý.
    NPC na warehouse bych na namku v giranu taky uvítal, možná i NPC na davani lifestonu do zbrane, protoze ja jsem velice liny udělat i těch pár kroků :-).
    To navýšení mana potu by se mi taky líbilo, protože klikat pořád na MP je opravdu zbytečné. Když už se tu jednou ty mana poty daly, tak proč by nemohly dávat hodně many.
    Admin
    Admin
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 50
    Join date : 13. 11. 13
    Age : 49

    Postřehy na serveru Empty Re: Postřehy na serveru

    Příspěvek pro Admin Thu Jul 03, 2014 9:39 am

    mana potky budete mit zvyseny

    Sponsored content


    Postřehy na serveru Empty Re: Postřehy na serveru

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri Oct 18, 2024 8:52 am